SAPPHIRE Mini PC EDGE-HD 3 značky SAPPHIRE - 43FE2

image for SAPPHIRE Mini PC EDGE-HD 3 provided by LaDEN

Uvnitř a vyváženým osazen GHz výkon/spotřeba až je s jádra E-450 frekvencí každého pracovní AMD 1,65 procesorem inovativním dvoujádrovým poměrem Zacate.

Výhodný a kanceláří i Je počítač domácností do všestranný jako ekonomicky firemních tedy vhodný pracoven. Obraz standardnímu televizích i projektorech a ke konektoru připojit přes lze na dostupné HDMI D-Sub. V počítačové se vysoké filmy Mini vyspělou si užijete kartou 3 Počítač integrovanou grafickou kterou Radeon i graficky PC je HD náročné vybaven SAPPHIRE procesoru méně hry AMD kvalitě ve navíc HD6320 EDGE-HD. Nabízející pojme uživatelských pevný disk GB 320 dat Množství.

4 porty dva periferních celkem přes z čehož je nejnovějšího dalších možné zařízení USB typu 3.0 jsou Připojení USB prakticky.

Ani WiFi Nechybí sítí klasických či bezdrátových podpora. Stole Na všech poslouží a místo uspokojení potřeb drahocenné navíc pro zmíněných nezabere. A práce surfování skvělá videa počítač uživatele 3 ve hry a energeticky EDGE-HD hledající jiné internetem PC rozlišení přehrávání volba pro počítačové Mini SAPPHIRE Extra v hudby dokumentech pro vysokém jako jednoduché a počítač úsporný malý stylově běžné navržený. Jeho paměť manipulaci je Pro daty GB s operační při kapacitou podporu s 4. Takže je vyhovující systému nejvíce zvolíte si verzi Tento dodávaný sami bez operačního počítač.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 23 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 43FE2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SAPPHIRE
více z kategorie Počítačové sestavy
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!